Villa Elegante
arcydzieło funkcjonalności

Nowoczesna architektura, duże przeszklenia i funkcjonalność, która nie ma sobie równych – tak najkrócej można opisać dwa bliźniacze segmenty w budynku nr 1. Każdy z nich posadowiony jest na działce o powierzchni ok. 500 m2.

Prawie 90 m2 powierzchni na parterze zapowiada nietuzinkowy apartament. Centrum domowego życia wyznacza przestronny pokój dzienny z wygodnym aneksem kuchennym. Dla tych, którzy będą potrzebować zacisznego kąta, przygotowano prywatny gabinet. Parter to także odpowiednie miejsce na pomieszczenie gospodarcze z bezpośrednim przejściem do garażu. Wrażenia dopełnia funkcjonalna łazienka i praktyczny wiatrołap.

Górna kondygnacja to naturalna przestrzeń nocna i strefa prywatna domowników. Jej sercem jest główna sypialnia MASTER BEDROOM z własna garderobą i łazienką oraz bezpośrednim wyjściem na taras. Niezależne wyjścia na taras lub balkon mają też pozostałe dwie sypialnie. Do dyspozycji domowników jest także przestronna wspólna łazienka.

Villa Elegante
rodzinna rezydencja

Klasyczna bryła luksusowej willi miejskiej mieści trzy rodzinne apartamenty. De facto każdy jest domem w zabudowie szeregowej z dwiema kondygnacjami, własnym poddaszem i pięknym ogrodem. Budynek ulokowano na działce o powierzchni ok. 2000 m2.

To największy ze wszystkich apartamentów w ofercie. Sam tylko parter liczy 96 m2. Sercem domu jest imponujący salon z równie przestronną jadalnią i wyspową kuchnią. Rodzinne lub towarzyskie spotkania w tym miejscu będą wspominane latami. Do wnętrza budynku prowadzi przeszklona weranda z przejściem do przedpokoju. Podobnie jak w innych projektach, na parterze zaplanowano prywatny gabinet, kompaktową łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze z bezpośrednim dostępem do garażu.

Górna kondygnacja to przede wszystkim królewska sypialnia z własnym balkonem, obszerną garderobą i bezpośrednim dostępem do głównej łazienki. Na piętrze znajduje się też mniejsza łazienka oraz dwie kolejne sypialnie, w tym jedna z balkonem.

Segment zwieńczony jest poddaszem. Choć nie ma ono charakteru użytkowego, to z pewnością przyda się jako przestrzeń składowania rodzinnych pamiątek bądź prywatnym centrum SPA.

Villa Elegante
bliźniak z ogrodem

Dwa segmenty jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Ich wyróżnikiem są duże działki (ok. 700 m2 każda), pomysłowe tarasy, ustronne podcienia i długie balkony. To projekt dla tych, którzy cenią bliskość natury i lubią się na nią otwierać.

Prawie 90m2 powierzchni parteru to wystarczająco dużo, żeby poczuć się naprawdę swobodnie. Do pokoju dziennego przylegają aż dwa tarasy. Jeden z nich znajduje się od strony podjazdu i - zwłaszcza latem - może zastąpić wejście. Ciekawym rozwiązaniem jest też wydłużona wnęka przedpokoju, która aż się prosi, by wejść w rolę pomieszczenia gospodarczego. Przyziemie to także prywatny gabinet, funkcjonalna łazienka i dostęp do garażu bezpośrednio z przedpokoju.

Na górnej kondygnacji znajdują się cztery sypialnie. Największa ma prywatną łazienkę i garderobę. Posiada też wyjście na własny balkon. Wyjście na narożny balkon ma także jedna z mniejszych sypialni. Do dyspozycji mieszkańców jest również elegancka, ogólnodostępna łazienka.

Segment jest zwieńczony poddaszem.

BUDYNEK 1A

status: sprzedane

metraż: 156,20m2

pokoje: 5

BUDYNEK 1B

status: sprzedane

metraż: 156,20m2

pokoje: 5

BUDYNEK 2A

status: sprzedane

metraż: 182,03m2

pokoje: 5

BUDYNEK 2B

status: sprzedane

metraż: 181,77m2

pokoje: 5

BUDYNEK 2C

status: sprzedane

metraż: 182,20m2

pokoje: 5

BUDYNEK 3A

status: sprzedane

metraż: 172,25m2

pokoje: 5/6

BUDYNEK 3B

status: sprzedane

metraż: 172,39m2

pokoje: 5/6

DOMY
STATUS
METRAŻ
POKOJE
Budynek 1A
sprzedane
156,20 m2
5
Budynek 1B
sprzedane
156,20 m2
5
Budynek 2A
sprzedane
182,03 m2
5
Budynek 2B
sprzedane
181,77 m2
5
Budynek 2C
sprzedane
182,20 m2
5
Budynek 3A
sprzedane
172,25 m2
5/6
Budynek 3B
sprzedane
172,39 m2
5/6